FIBARO Door/Window Sensor: ustrzeż się przed włamywaczami

Jakub Kornacki
FIBARO Door/Window Sensor: ustrzeż się przed włamywaczami

FIBARO Door/Window Sensor to uniwersalny czujnik zbliżeniowy, który będzie stał na straży bezpieczeństwa każdego domu. Inteligentne urządzenie automatycznie powiadomi użytkownika o otwarciu okien oraz drzwi.

0

Inteligentny czujnik FIBARO Door/Window Sensor stale monitoruje stan otwarcia drzwi, okien oraz bram garażowych. Zaawansowane urządzenie zostało przystosowane do współpracy z systemem automatyki domowej, dzięki czemu znajduje zastosowanie w np. automatycznym sterowaniu światłem. Moduł dodatkowo może zostać wyposażony w czujnik temperatury, który samodzielnie będzie sterował ogrzewaniem w domu.fi

FIBARO Door/Window Sensor został zaprojektowany przede wszystkim w celu zabezpieczenia zdrowia, mienia, a czasami nawet życia domowników przez osobami, które nie powinny znaleźć się w naszym domu. Inteligentne urządzenie współpracuje z dedykowaną aplikacją, która natychmiast powiadomi domowników o otwartym oknie lub drzwiach. Montaż niewielkiego czujnika jest bardzo prosty. 

fi1

Funkcjonalność nowego czujnika jest jednak dużo bardziej rozbudowana. W przypadku wykrycia otwartego okna, FIBARO Door/Window Sensor uniemożliwi uruchomienie klimatyzacji lub ogrzewania, w ten sposób uchroni nas przed nabijaniem wysokich rachunków. Czujnik może działać również jako automatyczny włącznik światła w przypadku wejścia do domu. Niewielkich rozmiarów czujnik jest praktycznie niewidoczny.

Źródło: Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.