FIBARO Flood Sensor: czujnik zalania

Jakub Kornacki
FIBARO Flood Sensor: czujnik zalania

FIBARO Flood Sensor jest innowacyjny czujnikiem, który ma stać na straży domu przed zalaniem. Praktyczne i funkcjonalne urządzenie oferuje szereg innych, ciekawych funkcji.

0

FIBARO Flood Sensor jest pierwszym urządzeniem, które pojawiło się w ofercie Apple HomeKit. Zaawansowane technologicznie i funkcjonalne urządzenie zostało przystosowane do wykrywania zalań i różnego rodzaju wycieków. W skład systemu FIBARO Flood Sensor wchodzą specjalnie zaprojektowane złote sondy teleskopowe, które umożliwiają natychmiastowe wykrycie w mieszkaniu. Dzięki nim czujnik może również pracować na nierównych powierzchniach.

fb

Czujnik FIBARO Flood Sensor został wyposażony we wskaźnik LED z alarmem dźwiękowym, który automatycznie poinformuje domowników o wykryciu wody. Bezprzewodowe urządzenie może również uruchomić „scenę” i powiadomić użytkownika o problemie poprzez aplikację FIBARO lub Apple Home.fb1

Oprócz swojego głównego założenia, jakim jest monitorowanie zalania i wycieków, FIBARO Flood Sensor oferuje również wiele innych, ciekawych i praktycznych funkcji. Jedną z nich jest opcja mierzenia temperatury, na podstawie której inteligentne urządzenie może stwierdzić, że pomieszczenie jest np. niedogrzane.

Źródło: FIBARO, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.