FIBARO Intercom: inteligentny dostęp do domu

Jakub Kornacki
FIBARO Intercom: inteligentny dostęp do domu

FIBARO Intercom jest rewolucyjnym systemem kontrolującym dostęp do domu. W jego skład wchodzi inteligentny zamek oraz domofon. Urządzenie niewątpliwie ponosi poziom bezpieczeństwa oraz wygody domowników.

0

FIBARO Intercom jest połączeniem nowoczesnego domofonu oraz urządzenia, które kontroluje dostęp do domu. Intercom może zostać umiejscowiony gdziekolwiek w pobliżu drzwi frontowych, furtki czy bramy wjazdowej. Uniwersalne urządzenie jest w stanie rejestrować wysokiej jakości obraz Full HD 1080p. Warto podkreślić, że model ten jest w stanie zarejestrować szeroki kadr widzenia - aż 180o w perspektywie tzw. rybiego oka. W ten sposób jesteśmy w stanie zauważyć nie tylko osobę, która pragnie się do nas dostać, ale także to, co dzieje się dookoła.14

FIBARO Intercom wyposażono w diody podczerwieni, dzięki którym obraz jest szczegółowy i wyraźny nawet podczas całkowitego zmroku oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nagrania przechowywane są na karcie SD. Jedno urządzenie może zarządzać dostępem do dwóch drzwi, furtek czy bram. 

13

Zastosowanie FIBARO Intercom eliminuje potrzebę noszenia ze sobą kluczy. Każdy z użytkowników mających dostęp do systemu otrzymuje własny kod, przy użyciu którego może otworzyć inteligentny zamek. System komunikuje się z użytkownikiem poprzez aplikację mobilną.

23

Jeśli domowników nie ma w domu, a w tym czasie ktoś do nas przyjdzie, to nic się nie stanie. FIBARO Intercom oferuje możliwość przeprowadzenia rozmowy z gościem, który do nas przyszedł. To wszystko za sprawą wbudowanego głośnika i mikrofonu z funkcją redukcji szumów. 

Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą systemów domu inteligentnego marki Fibaro.

Źródło: Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.