FIBARO The Heat Controller: zdalne zarządzenie ogrzewaniem

Jakub Kornacki
FIBARO The Heat Controller: zdalne zarządzenie ogrzewaniem

Głowica termostatyczna FIBARO The Heat Controller zapewni skuteczny monitoring ogrzewania w Twoim domu bądź mieszkaniu. To idealne urządzenie na trwający w Polsce sezon grzewczy.

0

Najnowsza głowica termostatyczna FIBARO The Heat Controller stwarza możliwość zdalnego zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu. Urządzenie montowane jest bezpośrednio na zawór kaloryfera. Produkt nawiązuje bezprzewodowe połączenie z systemem smart home FIBARO, przez co użytkownik zyskuje możliwość zdalnego zarządzania temperaturą w domu z poziomu dedykowanej aplikacji na wybrane urządzenia mobilne.

Zastosowanie kilku głowic termostatycznych FIBARO The Heat Controller pozwala na ustawienie kilku różnych temperatur w poszczególnych pomieszczeniach. Inteligentne urządzenie oferuje możliwość dostosowania danej temperatury w pomieszczeniu po wykryciu ruchu. 

The Heat Controller_32

FIBARO The Heat Controller, podobnie jak większość produktów producenta, stwarza możliwość zaplanowania harmonogramów ogrzewania. W ten sposób domownicy mogą mieć pewność, że po powrocie ze szkoły bądź pracy, temperatura w domu będzie odpowiednia i dostosowana do ich indywidualnych potrzeb. 

Wewnętrzne badania producenta jednoznacznie wskazały, iż wykorzystanie kilku inteligentnych głowic termostatycznych FIBARO The Heat Controller pozwala zredukować koszty ogrzewania nawet o 42%. Montaż produktu jest prosty i nie powinien sprawić nikomu żadnych problemów. Po zainstalowaniu inteligentnego urządzenia następuje automatyczna kalibracja, dzięki której głowica samodzielnie dostosowuje się do zaworu danego grzejnika.

Bogatą ofertę czujników marki FIBARO znajdziesz tutaj.

Źródło: FIBARO, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.