FIBARO dostępne w sklepie internetowym empik.com

Jakub Kornacki
FIBARO dostępne w sklepie internetowym empik.com

Producent systemów automatyki domowej, Fibar Group poinformował, że jego inteligentne rozwiązania będzie można zakupić w jednym z największych w Polsce sklepów internetowych. Za pośrednictwem strony empik.com można zamówić całą gamę produktów, które oferuje firma.

0

Urządzenia FIBARO można znaleźć w specjalnie przygotowanej w tym celu zakładce, która znajduje się pod adresem http://www.empik.com/elektronika/fibaro. W skład oferty, którą przygotował producent wchodzą czujniki dymu (Smoke Sensor), czujniki ruchu (Motion Sensor) czy czujniki zalania (Flood Sensor), a także wtyczki gniazdkowe (Wall Plug), kontrolery sterujące roletami (Roller Shutter) i taśmami LED (RGBW  Controller) oraz centralki Home Center do zrządzania całym systemem automatyki domowej.

Specjalna zakładka, w której znajdują się wszystkie produkty Fibar Group, została zaopatrzona również o prezentację możliwości technologii, dzięki której użytkownicy mogą stworzyć własny, inteligentny dom. Na początek sprzedaży sklep internetowy empik.com oferuje klientom specjalny rabat, dzięki któremu mogą oni zaoszczędzić nawet 199 zł.kv1Przekonanie  odbiorców,  że rozwiązania do inteligentnych domów nie muszą być skomplikowane i kosztowne to nasz priorytet na krajowym rynku. Chcemy również pokazać, że smart home to nie tylko sterowanie światłem lecz całościowe, inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w naszym domu – tak aby budynek „reagował” na nasze potrzeby, przyzwyczajenia czy zmiany otoczenia. Wierzymy, że współpraca z tak ugruntowaną marką jak Empik pomoże nam w realizacji tych celów. To doskonała szansa na dotarcie do szerokiego grona klientów indywidualnych, poszukujących najwyższej jakości, funkcjonalnych i estetycznych nowinek rynkowych - powiedziała Joanna Ossowska Wiceprezes Fibar Group.

Źródło: Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.