FIBARO prezentuje nowe rozwiązania Smart Home

Jakub Kornacki
FIBARO prezentuje nowe rozwiązania Smart Home

Marka Fibar Group postanowiła zaprezentować nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają bezprzewodowe sterowanie i zarządzanie najważniejszymi funkcjami domu z każdego miejsca na Ziemi.

0

Dzisiaj rozpoczynają się targi Mobile World Congress w Barcelonie. To jedno z najważniejszych wydarzeń telekomunikacyjnych na świecie. Organizowane corocznie targi są idealną okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, takich jak nowo opracowane technologie i urządzenia. Do 2 marca 2017 roku wszyscy będą mogli podziwiać najnowocześniejsze dokonania technologiczne z branży telekomunikacyjnej.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedziała grupa FIBARO. Wśród nowo zaprezentowanych urządzeń znajdzie się między innymi bezprzewodowy pilot FIBARO KeyFob, który służy do bezprzewodowego zarządzania scenami oraz urządzeniami połączonymi w zasięgu sieci Z-Wave. 

Targi Mobile World Congress są dla FIBARO doskonałą okazją, by uzyskać unikalną perspektywę rynku telekomunikacyjnego, w którym naszym zdaniem drzemie ogromy potencjał dla sektora Smart Home. Tradycyjne usługi telekomunikacyjne już nie wystarczają, a producenci i operatorzy przeganiają się w sposobach zdobycia i utrzymania klienta. Oferta FIBARO pozwala im pójść krok dalej w dostarczaniu rozwiązań, które za racjonalną cenę zwiększają komfort codziennego życia i pozwalają obniżyć rachunki – stwierdził Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group S.A.

Źródło: Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.