Fashion Bed Group Prodigy 2.0: wygodne łóżko z systemem regulacji

Marek Cekaw
Fashion Bed Group Prodigy 2.0: wygodne łóżko z systemem regulacji

Sen jest kluczowy dla każdego z nas, gdyż w tym czasie nasze ciało i umysł relaksują się, nabierając siły do kolejnego dnia. Dlatego tak ważne jest aby nic go nam nie zakłócało i dotyczy to również łóżka, które nie zawsze jest wystarczająco wygodne. Firma Fashion Bed Group ma rozwiązanie tego problemu.

0

Przedsiębiorstwo opracowało zupełnie nowy model łóżka Prodigy 2.0, wyposażonego w system pełnej regulacji kształtu. Produkt opiera się na metalowej ramie wyposażonej w siłowniki, pozwalające ustawić taki kształt łóżka, by idealnie nadawał się m.in. do oglądania telewizji, w pełni podpierając nasze plecy. Oczywiście można je również dopasować do snu, aby dokładne pasowało do kształtu naszego ciała, a dzięki regulacji poziomu wysokości części na której spoczywa głowa, eliminowane jest chrapanie.

Bed Group1

To jeszcze nie wszystko, Prodigy 2.0 ma wbudowany system masażu całego ciała i zapewnia możliwość delikatnej pobudki. Ma także moduł Bluetooth umożliwiający sparowanie łóżka z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS lub Android. Dzięki temu wszystkimi funkcjami można sterować zdalnie.

Bed Group2

Prodigy 2.0 nie jest łóżkiem tanim. Zastosowana w nim zaawansowana technologia sprawiła, że jego cena wynosi aż 1749 dolarów.

Bed Group3

Bed Group4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.