Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam: monitoring w jakości Full HD

Jakub Kornacki
Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam: monitoring w jakości Full HD

Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam jest niewielkich rozmiarów kamerą IP przeznaczoną do instalacji na zewnątrz budynków. Zaawansowane technologicznie urządzenie zapewnia wysokiej jakości całodobowy monitoring w jakości Full HD.

0

Producent zapewnia, że najnowsza kamera IP do zastosowań zewnętrznych jest w stanie zapewnić ostry i wyraźny obraz Full HD, a także wiele dodatkowych i ciekawych funkcji, które mogą okazać się bardzo przydatne w monitoringu dowolnych budynków. Wśród nich znajduje się np. funkcja Night Vision, która zapewnia dostateczne doświetlenie w podświetleni, a to z kolei przekłada się na możliwość rejestrowania obrazu w ciemnościach.

SmartHome-Smart_EYE_300_IP_Cam-foto4-net

Do ważnych funkcji nowej kamery Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam należy również automatyczne wykrywanie ruchu wyzwalające odpowiednie alerty oraz zapis obrazów i wideo wraz z ich wysyłką na wcześniej ustalony adres mailowy i serwer FTP. Kamera została wyposażona w technologię Wi-Fi/Ethernet. Urządzenie zostało przystosowane do pracy w każdych warunkach - wytrzymała obudowa jest w pełni wodoodporna i pyłoszczelna.

SmartHome-Smart_EYE_300_IP_Cam-foto5-net

Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam jest kompatybilna ze standardem ONVIF 2.1, dzięki czemu może być obsługiwana przez szeroki wachlarz oprogramowania. Oprócz tego kamera może być łatwo wdrożona w istniejący już system monitoringowy. Łatwa konfiguracja sieci nie powinna stanowić większego problemu. Użytkownik może uzyskać natychmiastowy dostęp do obrazu z kamery przy użyciu dedykowanej aplikacji dostępnej na wybrane urządzenia mobilne.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.