Final Audio E2000: douszne słuchawki dla aktywnych

Marek Cekaw
Final Audio E2000: douszne słuchawki dla aktywnych

Japońska firma Final Audio, wprowadza do sprzedaży dwa modele słuchawek dousznych, przeznaczonych dla ludzi aktywnych. E2000 i E3000 mają metalową konstrukcję oraz dobrze zestrojone przetworniki zapewniające naturalny dźwięk.

0

Na rynku producentów słuchawek jest duża konkurencja i wiele firm oferuje swe produkty licząc na zainteresowanie klientów. Jedną z nich jest japońskie przedsiębiorstwo Final Audio, które właśnie wprowadziło dwa nowe modele słuchawek dousznych.

E2000 i E3000 charakteryzują się prostym, aczkolwiek stylowym wzornictwem. Do produkcji nieco tańszego modelu E2000, zastosowano aluminium oraz specjalną siatkę pokrywającą zbalansowane przetworniki, która zwiększa ich możliwości reprodukcji niskich częstotliwości i zapobiegającą uciekaniu dźwięku. Model ten dysponuje 6,4 mm dynamicznymi przetwornikami oraz pilotem umieszczonym na przewodzie, który pozwala sterować odtwarzaniem muzyki. Te słuchawki oferowane są w cenie 40 funtów.

Nieco droższym modelem jest kosztujący 50 funtów E3000. Zastosowano tutaj stal nierdzewną polerowaną na wysoki połysk, z której powstały obudowy. Producent twierdzi, że taka konstrukcja eliminuje niepożądane wibracje z przetworników, które mogłyby obniżyć jakość emitowanego dźwięku. A jest on natomiast emitowany z takich samych 6,4 mm przetworników co w tańszym modelu.

Oba modele słuchawek są już dostępne w sprzedaży.

Final Audio

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.