Flair Signature: przenośny zaparzacz espresso

Marek Cekaw
Flair Signature: przenośny zaparzacz espresso

Sprzęty kuchenne nie mogą być tylko funkcjonalne i powinny także jakoś wyglądać. Niektóre firmy przywiązują szczególnie dużą wagę do kwestii stylistyki, czego przykładem jest przenośny zaparzacz do espresso o nazwie Flair Signature.

0

Urządzenie charakteryzuje się niezwykle eleganckim wzornictwem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Do jego produkcji wykorzystano nierdzewną stal oraz aluminium, zapewniające niską wagę oraz dużą trwałość całej konstrukcji.

Flair Signature1

W górnej części urządzenia znajduje się zbiornik mieszczący 60 ml wody oraz ręczna prasa, która pozwala wytworzyć ciśnienie od 8 do 16 barów, niezbędne do zaparzenia kawy. Krótki jest również czas przygotowywania napoju, który wynosi do 25 do 45 sekund. Największą zaletą produktu jest jednak jego pełna mobilność. Urządzenie ma bowiem zdejmowaną głowicę, a producent dostarcza gustowne etui, w którym możemy całość transportować.

Flair Signature2

Styl i elegancja sporo jednak kosztują, dlatego Flair Signature nie jest produktem tanim i należy za niego zapłacić aż 230 dolarów.

Flair Signature3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.