Funkcjonalne blendery ręczne Manta

Jakub Kornacki
Funkcjonalne blendery ręczne Manta

W ofercie firmy manta pojawiły się dwa nowe blendery ręczne w różnych konfiguracjach do wyboru. To wydajne oraz funkcjonalne urządzenie z pewnością przyda się podczas przygotowywania świątecznych posiłków, ale i nie tylko.

0

hvProducent zaprezentował dwie wersje blenderów ręcznych - model Manta BL201 oraz Manta BL201A. Każdy z nich posiada proste i eleganckie wzornictwo z elementami ze stali nierdzewnej. Przy użyciu najnowszych urządzeń można skorzystać z licznych funkcji mieszania, szatkowania oraz szybkiego rozdrabniania wybranych produktów spożywczych. Blender Manta BL201A w porównaniu do modelu Manta BL201 został wzbogacony o zestaw pojemników do miksowania oraz trzepaczkę.hv1

W skład zestawu Manta BL201A wchodzi 600-milimetrowy dzbanek z pokrywką, w którym można trzymać płyny o maksymalnej temperaturze 60oC oraz końcówka umożliwiająca rozdrabnianie pokarmów gorących. Producent nie zapomniał o wysokiej jakości ostrzu ze stali nierdzewnej pracującym z prędkością obrotową nawet 24000 obr./min. Blender charakteryzuje się niewielką wagą oraz niskim poziomem hałasu. Korzystając z blendera Manta BL201A użytkownik może skorzystać z dwóch poziomów prędkości. Całkowita moc urządzenia wynosi 200W. 

Funkcjonalne blendery firmy Manta są już dostępne w sprzedaży. Cena Manta BL201 wynosi 59 zł, natomiast model Manta BL201A wyceniono na 99 zł.

Źródło: Manta, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.