Funkcjonalny pojemnik na sztućce

Marek Cekaw
Funkcjonalny pojemnik na sztućce

Firma Yamazaki opracowała funkcjonalny pojemnik na umyte sztućce, w którym można przechowywać czyste akcesoria kuchenne. Jego sprytna konstrukcja wyposażona jest w bardzo przydatny odpływ wody.

0

W każdej kuchni powinien znajdować się pojemnik na czyste sztućce, w którym przechowywane są nasze widelce, łyżki oraz inne akcesoria. Problemem jest jednak woda ściekająca z umytego sprzętu, która zbiera się na dnie pojemnika i trzeba pamiętać o jej usuwaniu raz na jakiś czas.

Yamazaki1

Rozwiązaniem tego problemu może być bardzo funkcjonalny pojemnik oferowany przez firmę Yamazaki. Plastikowy pojemnik wyposażono w cztery przegródki, w których możemy przechowywać łyżki, łyżeczki, widelce, a także inne akcesoria, jak trzepaczka do jajek. Największą zaletą produktu jest jednak jego konstrukcja. Zaprojektowany został w taki sposób, aby można było go zamocować nad kuchennym zlewem. W ten sposób woda zbierająca się z umytych sztućców, jest od razu odprowadzana.

Yamazaki2

Produkt wykonano z wytrzymałego plastiku ABS, zapewniającego mu wysoką trwałość, pozwalającą użytkować go przez lata. A kosztuje 16,95 dolarów.

Yamazaki3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.