GGMM D6: przenośny głośnik do Echo Dot 2

Marek Cekaw
GGMM D6: przenośny głośnik do Echo Dot 2

Amazon wprowadzając na rynek mniejszą wersję inteligentnego głośnika Echo Dot 2, ograniczył nieco jego możliwości w kwestii emisji dźwięku. Na szczęście szybko pojawiło się wiele nowych produktów, likwidujących te ograniczenia. Jednym z nowych urządzeń opracowanych do tego celu jest GGMM D6.

0

Inteligentny głośnik Echo Dot 2, w przeciwieństwie do swego większego brata Echo, nie oferuje zbyt wiele w zakresie jakości odtwarzanej muzyki. Dla zapewnienia niższej ceny, producent musiał bowiem ograniczyć jego funkcje, więc sprzęt gra raczej słabo.

Można to jednak zmienić, kupując zewnętrzny głośnik, a jednym z takich produktów jest GGMM D6. Jest to dodatkowy głośnik do Echo Dot 2, wyposażony w stację dokującą, do której można podpiąć produkt Amazonu. W ten sposób, oprócz inteligentnych funkcji, zyskujemy dobrej jakości głośnik.

Produkt ma ciekawą stylistykę, pozwalając łatwo wtopić się w wystrój pomieszczenia, zaś tekstylny materiał pokrywający obudowę, nadaje mu dodatkowej elegancji. Wyposażono go także w 3-calowy głośnik średnio i niskotonowy oraz 1,2" tweeter zajmujący się emisją tonów wysokich. Zestaw ten jest wspierany przez podwójny pasywny radiator i ma łączną moc 20 W, produkując dźwięk rozchodzący się w promieniu 360 stopni.

Dodatkowym atutem produktu jest 3,5 mm wejście, umożliwiające podłączenie np. przenośnego odtwarzacza. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 5200 mAh, zapewnia do 8 godzin grania w trybie współpracy z Dot. Jeśli natomiast podłączymy do niego odtwarzacz muzyczny, wówczas możemy słuchać ulubionych wykonawców przez aż 37 godzin.

GGMM D6 dostępny jest w cenie 56 dolarów.

GGMM D61

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.