Garmin vívofit jr.: monitor aktywności dla dzieci

Jakub Kornacki
Garmin vívofit jr.: monitor aktywności dla dzieci

Garmin vívofit jr. jest monitorem aktywności w formie opaski dla dzieci, której bateria starczy na cały rok użytkowania, 24 godziny na dobę. Zaawansowane technologicznie urządzenie oferuje szeroką funkcjonalność.

0

Garmin vívofit jr. została zaprojektowana przede wszystkim w celu monitorowania aktywności dziecka, a także powierzonych mu zadań domowych. Wśród funkcji, jakie zostały preinstalowane znajdują się: krokomierz, monitor jakości i długości snu, motywator 60-minutowej aktywności dziennej. Producent zaprojektował również dedykowaną aplikację, która motywuje dzieci za pomocą zabawnych i edukacyjnych mobilnych przygód i wyzwań, w których bierze udział cała rodzina. Oprócz tego wyznaczanie oraz wykonywanie pewnych zadań domowych również będzie nagradzane w formie żetonów. Następnie dzieci mogą wymieniać je na wcześniej ustalone z rodzicami nagrody.vivofitJrFamily_1

Jednoczęściowa, elastyczna opaska Garmin vívofit jr. idealnie dopasowuje się na dziecięcy nadgarstek. Urządzenie zostało wykonane z mocnego jakościowo tworzywa sztucznego, które nie zabarwia się i które łatwo wyczyścić ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Wodoodporna opaska może być używana w każdych warunkach atmosferycznych, a dodatkowo jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Producent zaznacza, że wbudowana wydajna bateria jest w stanie funkcjonować przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wysokiej jakości ekran jest czytelny nawet w pełnym słońcu.

vivofitJrFamily_2

Opaski Garmin vívofit jr. zostały przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Urządzenie dostępne jest w czterech różnych wariantach: czarnym, spękanej lawy, cyfrowego kamuflażu i kwiatów. Opaska pasuje na nadgarstek o obwodzie do 145 mm, wersja XL dla 146 do 170 mm.

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.