Genesis Radon 720: mocne słuchawki z systemem Virtual 7.1

Jakub Kornacki
Genesis Radon 720: mocne słuchawki z systemem Virtual 7.1

Słuchawki nauszne Genesis Radon 720 wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, z których prym wiedzie 7.1-kanałowy system Virtual.

0

Zastosowany w Genesis Radon 720 7.1-kanałowy system Virtual ma być gwarancją prawdziwego brzmienia przestrzennego, które z pewnością docenią fani gier, ale i nie tylko oni. System ten gwarantuje precyzyjne rozchodzenie się dźwięku, dlatego może okazać się nie lada gratką dla wszystkich melomanów, którzy oczekują najlepszego jakościowo brzmienia. 

Radon 720 v1

Sercem Genesis Radon 720 są duże, 50-milimetrowe przetworniki akustyczne, które odtwarzają pliki muzyczne, których pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 20 do 20 000 Hz. Niewątpliwym atutem najnowszych słuchawek są zastosowane przez producenta specjalne nauszniki, które izolują dźwięki z otoczenia. Warto również zwrócić uwagę na czuły mikrofon, który wyposażono w funkcję redukcji szumów.Radon 720 v4

Genesis Radon 720 są komfortowe nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Wspomniane chwilę wcześniej nauszniki są bardzo miękkie, podobnie jak obszycie pałąka nagłownego. Całość opiera się na trwałej, metalowej konstrukcji. Dwumetrowy przewód został obtoczony oplotem wytrzymałym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Słuchawki nauszne Genesis Radon 720 wyceniono na 199 zł
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Źródło: Genesis, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.