GoLIFEuP: budzik symulujący wschody i zachody słońca

Marek Cekaw
GoLIFEuP: budzik symulujący wschody i zachody słońca

Coraz więcej budzików dostępnych w sklepach, nie wyrywa nas brutalnie z głębokiego snu, lecz robi to w sposób bardziej delikatny. Taką funkcję ma również produkt GoLIFEuP, który potrafi symulować wschody słońca.

0

Nagłe wyrwanie nas ze snu nie jest zdrowe dla organizmu, dlatego producenci budzików powoli odchodzą od dotychczasowych metod wykorzystujących ostry dźwięk. Wiele modeli wykorzystuje więc inne sposoby, np. poprzez delikatne wibracje, lub symulację wschodu słońca, jak w przypadku najnowszego produktu firmy GoLIFEuP.

GoLIFEuP1

Radiobudzik wyposażono w moduł LED'ów, emitujących światło w siedmiu różnych kolorach oraz 10 poziomach jasności. Użytkownik może ręcznie wybrać sobie jeden z kolorów, by stworzyć odpowiedni nastrój lub zdecydować się na przejścia od jednego koloru do drugiego. Podświetlenie ma jeszcze jedną funkcję, gdyż można jej użyć do budzenia. Na 30 minut przed ustaloną godziną, natężenie światła zacznie rosnąć od 1 do 100 proc., symulując w ten sposób wschód słońca. Analogiczna funkcja pomoże nam zasnąć, symulując zachód słońca.

GoLIFEuP2

Prócz tego urządzenie może nas budzić za pomocą ulubionej stacji radiowej lub 6 dźwięków natury, takich jak śpiew ptaków, fale oceanu, dźwięki lasu itp.

Budzik firmy GoLIFEuP oferowany jest w cenie 36 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.