Gourmia GBM3400: świeże bułeczki każdego ranka

Marek Cekaw
Gourmia GBM3400: świeże bułeczki każdego ranka

W dzisiejszych czasach nie musimy co rano wychodzić do pobliskiej piekarni po świeże bułeczki. Nowoczesny sprzęt AGD pozwala bowiem na przygotowanie ich we własnym domu, a umożliwia to m.in., nowa maszyna Gourmia GBM3400.

0

Gourmia GBM3400 nie jest typową maszyną do wypiekania pieczywa i bagietek. Tutaj mamy do czynienia z produktem o nieco innej funkcjonalności. Sprzęt został zaprojektowany do przygotowywania bułeczek, pity, tortilli, foccacia oraz kilku innych wypieków. Może nam też wykonać naleśniki oraz omlety.

Urządzenie o średnicy 33 cm zostało wyposażone w specjalną płytę o grubości 3 mm, pod którą znajduje się grzałka o mocy 1800 W. Całość przykrywana jest specjalną kopułą, zapobiegającą uciekaniu pary i zapewniającą równomierne rozprowadzanie ciepła.

Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze. Wyposażono go bowiem tylko w jedne pokrętło służące do regulacji podwójnego termostatu i wyboru temperatury płyty grzewczej. A czasy pieczenia mamy wyszczególnione w książce kucharskiej dodawanej do producenta.

Gourmia GBM3400 oferowana jest w cenie 150 dolarów.

Gourmia GBM3400 1

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane