Gourmia GCM3150: maszyna do pieczenia ciast

Marek Cekaw
Gourmia GCM3150: maszyna do pieczenia ciast

Nowoczesna technologia znacznie ułatwia nam pracę w kuchni. Istnieje bowiem spory wybór różnego rodzaju maszyn, które umożliwiają nawet samodzielne robienie wypieków. Jedną z nich jest Gourmia GCM3150, zaprojektowana specjalnie do pieczenia ciast.

0

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się automaty do pieczenia chleba. Rolą użytkownika jest tylko wybranie programu, wrzucenie składników i po kilku godzinach można wyjąć pachnący i świeżutki chleb.

Producenci sprzętu AGD podchwycili pomysł i zaczynają powstawać podobne urządzenia przeznaczone do ciast. Jednym z takich produktów jest Gourmia GCM3150. To sprzęt działający na podobnej zasadzie jak maszyny do chleba, tyle że zaprojektowany do wypieków cukierniczych.

Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni program i zgodnie z przepisem, załadować maszynę składnikami. Ta następnie zajmie się wszystkim samodzielnie, a więc zagniecie ciasto, zajmie się jego wyrośnięciem, a potem je upiecze. Panel kontrolny oferuje 13 programów pieczenia z możliwością ich personalizacji, a także ustawienia poziomu przyrumienienia ciasta.

Nabywca kosztującego 89,99 dolarów urządzenia, otrzymuje dodatkowo foremki do ciast, a także książkę zawierającą mnóstwo przepisów na różnego rodzaju ciasta, również bezglutenowe.

Gourmia GCM3150 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.