Gourmia GMC650: wielofunkcyjny multicooker

Marek Cekaw
Gourmia GMC650: wielofunkcyjny multicooker

Gourmia, znany producent sprzętu AGD, wprowadził na rynek nowe urządzenie kuchenne. Jest nim wielofunkcyjny multicooker GMC650, który pozwala też przygotowywać potrawy w stylu sous vide.

0

Nowojorska firma Gourmia, od wielu lat oferuje bardzo szeroką gamę sprzętu kuchennego, którą właśnie poszerzyła o nowy produkt. GMC650 to wielofunkcyjny multicooker, pozwalający przygotować wiele różnych potraw oraz gotować w stylu sous vide, zdobywającym w ostatnich latach coraz większą popularność.

Produkt wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD prezentujący wybrane opcje oraz wygodne w użyciu przyciski, służące do wyborów trybu pracy, temperatury gotowania itp. Urządzenie jest wyjątkowo użyteczne gdyż oferuje aż 11 funkcji, takich jak sous vide, wolne gotowanie, gotowanie ryżu itp. Może więc zastąpić kilka różnych garnków, zapewniając dużą oszczędność miejsca i pieniędzy.

Sam garnek wykonany został z aluminium, szybko się nagrzewa i trzyma ciepło. Dodatkowo użytkownik nie musi się przejmować koniecznością skrobania powierzchni, gdyż po skończonej pracy nic do niej nie przywiera.

Gourmia GMC650 oferowana jest w cenie 90 dolarów. Zważywszy na ilość oferowanych funkcji, będzie to z pewnością bardzo opłacalny zakup.

Gourmia GMC6501

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.