Gourmia GMF235: elektryczny podgrzewacz do mleka

Marek Cekaw
Gourmia GMF235: elektryczny podgrzewacz do mleka

Wiele osób uwielbia spożywać kawę z mlekiem, jednak do jego przygotowania potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Firma Gourmia ma coś takiego w ofercie, a jest to bezprzewodowe urządzenie do podgrzewania oraz spieniania mleka.

0

Gourmia GMF235 to niewielkie urządzenie, którego zadaniem jest spienianie oraz podgrzewanie mleka, używanego następnie do kawy. Produkt potrafi w zaledwie 80 sekund podgrzać płyn do temperatury około 65 stopni Celsjusza, a także go spienić. Całość składa się z podstawki, w której znajduje się elektronika oraz moduł grzewczy o mocy 550 W, a także bezprzewodowego dzbanka, w którym płyn jest podgrzewany.

Gourmia GMF235 1

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i zostało wyposażone w trzy funkcje. Może spienić zimne lub ciepłe mleko, a także podgrzać je bez spieniania. Do wyboru odpowiedniej opcji służą duże i czytelne przyciski znajdujące się na podstawce.

Gourmia GMF235 2

Dzięki temu urządzeniu kosztującemu 35,99 dolarów, możemy zrobić smaczne cappuccino, latte, gorącą czekoladę, mleczną kawę oraz wiele innych napojów, które lubimy.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.