Gourmia GTC8000: elektryczny infuser do herbaty

Marek Cekaw
Gourmia GTC8000: elektryczny infuser do herbaty

Firma Gourmia, znany producent sprzętu kuchennego, wprowadził do sprzedaży nowe urządzenie skierowane do amatorów liściastej herbaty. Gourmia GTC8000 to elektryczny infuser, wyposażony w elektroniczny system sterowania.

0

Zaparzanie herbaty wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym, szczególnie jeśli mówimy o herbacie z luźnych liści, nie zaś błyskawicznej, dostarczanej nam w torebkach. Do takich zadań potrzebny jest specjalny sprzęt, taki jak Gourmia GTC8000.

Gourmia GTC8000 1

Jest to bardzo elegancki infuser przeznaczony dla osób, które preferują herbatę parzoną bezpośrednio z liści. Urządzenie wyposażono w elektroniczne sterowanie, które automatycznie zadba o to, by zapewnić nam napój o wybornym smaku.

Gourmia GTC8000 2

Produkt ma cztery ustawienia pracy, pozwalające wybrać moc naparu (lekki, średni, mocny), a także opcję odświeżenia, która nawodni liście herbaty zanim zostanie ona zaparzona. Oczywiście system pozwala także wybrać ustawienia dla wielu różnych rodzajów herbaty, takich jak biała, czarna zielona, oolong itp. Technologia dba także o precyzyjne ustawienie temperatury wody, której użytkownik nie musi już w żaden sposób regulować.

Gourmia GTC8000 3

Całość wykonana została ze stali nierdzewnej oraz szkła, co daje nam pewność, że herbata zawsze będzie miała naturalny smak, który nie zostanie w żaden sposób zaburzony. Naturalnie nie musimy też ograniczać się do herbaty, gdyż produkt zaparzy nam także kawę o trzech poziomach mocy.

Gourmia GTC8000 dostępny jest w cenie 90 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.