Grillbot Pro: robot do czyszczenia grilla

Marek Cekaw
Grillbot Pro: robot do czyszczenia grilla

Czyszczenie grilla po użyciu to jedno z najmniej wdzięcznych zajęć, które wymaga mnóstwa skrobania i zdzierania zaschniętego tłuszczu. Dzięki nowoczesnej technologii nie musimy jednak robić tego osobiście, gdyż wyręczy nas w tym robot o nazwie Grillbot Pro.

0

Nasz trawnik może skosić autonomiczna kosiarka, podłogi posprząta robot odkurzacz, zaś okna umyje robot. Dlaczego więc podobna technologia nie mogłaby nas wyręczyć w niewdzięcznym zajęciu czyszczenia grilla?

Okazuje się, że istnieją takie urządzenia, a jednym z nich jest Grillbot Pro. To kolejna generacja specjalistycznego robota zaprojektowanego do czyszczenia rusztu domowego grilla. Urządzenie dysponuje technologią Bluetooth 4.0, która zapewnia komunikację ze smartfonami i umożliwia zdalne sterowanie jego pracą, Pozwala to wskazywać mu elementy, na czyszczeniu których powinien się najbardziej skupić.

Grillbot Pro działa więc na podobnej zasadzie jak Roomba, z tą jednak różnicą, że nie czyści nam podłogi, lecz zaschnięty tłuszcz. Wyposażono go w szczotki zdzierające nieczystości oraz specjalny kartidż w którym znajduje się środek chemiczny ułatwiający ich usuwanie.

Robot ma również alarm oraz timer, a dodatkowo można go zaprogramować na różne poziomy czyszczenia, od lekkiego, po bardzo głębokie.

Jeśli więc uwielbiacie urządzać latem grilla dla przyjaciół, a nie chce się Wam czyścić sprzętu, to Grillbot Pro może być bardzo opłacalną inwestycją.

Grillbot Pro 1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.