Heng Balance Lamp: minimalistyczna lampa

Marek Cekaw
Heng Balance Lamp: minimalistyczna lampa

Osoby przywiązujące dużą wagę do wystroju wnętrza swego mieszkania i poszukujące przedmiotów w minimalistycznym stylu, mogą zainteresować się nową lampą Heng Balance Lamp. Dzieło holenderskich projektantów, jest bowiem bardzo oryginalnym produktem.

0

Heng Balance Lamp jest lampą o niezwykle minimalistycznym wzornictwie. Wygląda bowiem bardziej jak ozdoba niż funkcjonalny produkt, lecz mimo oryginalnego kształtu jest w pełni funkcjonalnym system oświetlenia.

Składa się z niewielkiej podstawki, do której doczepiono drewnianą ramkę w kształcie okręgu, owalu lub kwadratu. To właśnie ona jest źródłem światła, gdyż w jej wewnętrznej części znajdują się diody, dające łagodne światło, które w żaden sposób nie oślepia.

Nie tylko kształt lampy jest niezwykły, gdyż sposób jej włączania i wyłączania również znacznie odbiega od tego co mamy w typowych lampach. Włącznik znajduje się bowiem w samym środku lampy i składa się z dwóch zawieszonych w powietrzu kul wyposażonych w magnesy. Aby włączyć Heng Balance Lamp, należy podciągnąć dolną z nich w górę. Wyłączenie wymaga rozerwania połączenia obu kul.

Heng Balance Lamp pojawi się w sprzedaży w czerwcu bieżącego roku i kosztować będzie 44 dolary. Więcej informacji na temat lampy uzyskacie na stronie Kickstartera.

Heng Balance Lamp1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane