HiBy R6: przenośny odtwarzacz z Androidem

Marek Cekaw
HiBy R6: przenośny odtwarzacz z Androidem

Wkrótce na rynku pojawi się nowy model przenośnego odtwarzacza muzycznego. Produkt o nazwie HiBy R6, obsługuje audio  w wysokiej rozdzielczości i dysponuje systemem operacyjnym Android.

0

Choć przenośne odtwarzacze muzyczne w ostatnich latach mocno straciły na popularności przez smartfony, to nie znikły z rynku całkowicie. Ich producenci dostosowali się do zmieniających się trendów i obecnie oferują urządzenia, obsługujące formaty wysokiej rozdzielczości.

Jednym z nowych modeli jest HiBy R6, którego konstruktorzy z firmy HiBy Music, uruchomili na Indiegogo kampanię, mającą na celu zebranie pieniędzy na produkcję sprzętu. Odtwarzacz powinien zainteresować wymagających użytkowników, gdyż jego możliwości są bardzo rozbudowane.

Produkt wyposażono w procesor Snapdragon 425 oraz 3 GB pamięci RAM, jak również podwójny ESS ES9028Q2M DAC. Dysponuje on również 32 GB wbudowanej pamięci, a obsługuje muzykę w jakości 32-bity/384 kHz w popularnych formatach jak FLAC, ALAC oraz WAV. Ma również liniowe oraz coaxialne cyfrowe wyjście, a całością steruje Android 6.0 Marshmallow.

HiBy R6 wyposażono także w WiFi i Bluetooth, zaś wbudowana bateria zapewni do 12 godzin działania. Sprzęt kosztować ma 529 dolarów, lecz nie wiadomo jeszcze kiedy trafi do sprzedaży.

HiBy R6

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.