Homekraft Rotary Simple: funkcjonalny mikser planetarny

Jakub Kornacki
Homekraft Rotary Simple: funkcjonalny mikser planetarny

Homekraft Rotary Simple to kolejny z nowo zaprezentowanych produktów AGD w ofercie producenta. Funkcjonalny i wydajny mikser planetarny z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

0

Homekraft Rotary Simple jest podstawową wersją miksera planetarnego Homekraft Rotary, o którym pisaliśmy kilka dni temu (link). Jednoczęściowe urządzenie uniemożliwia odłączenie misy od podstawy. To właśnie ona jest głównym elementem urządzenia. Misa o pojemności 4,3 litra została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Natomiast sercem całego miksera jest wydajny silnik o mocy 700 W.Homekraft - ROTARY SIMPLE (3)

Homekraft Rotary Simple wyposażono w dziesięciostopniową, płynną regulację pracy. W mikserze zastosowano metalowe koła zębate, które są bardzo wytrzymałe i charakteryzują się długim okresem żywotności. Nowe urządzenie wykorzystujące tryb plenarnej pracy zapewnia możliwość szybkiego, a przede wszystkim bardzo dokładnego wymieszania wszelkich składników spożywczych umieszczonych w misie.Homekraft - ROTARY SIMPLE (2)

Na wyposażeniu Homekraft Rotary Simple znajdziemy szereg dodatkowych akcesoriów, które przeznaczono do wielu czynności. Wśród nich znajduje się np. trzepaczka, mieszadło i hak. Oprócz tego możemy skorzystać z plastikowej pokrywy z otworem do dodawania składników, ramię odchylające się pod kątem 60o oraz 4 przyssawki antypoślizgowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów AGD marki Homekraft.

Źródło: Homekraft, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.