Homekraft Sunt Simple: wielofunkcyjny blender kuchenny

Jakub Kornacki
Homekraft Sunt Simple: wielofunkcyjny blender kuchenny

Wielofunkcyjny blender kuchenny Homekraft Sunt Simple jest kolejnym modelem z serii nowo zaprojektowanych produktów AGD. Urządzenie oferuje wiele przydatnych funkcji.

0

Homekraft - blender Sunt Simple (1)Wielofunkcyjny blender kuchenny Homekraft Sunt Simple z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni. Praktyczne urządzenie może zostać wykorzystane do rozdrabniania, siekania, blendowania, miksowania i ubijania. Na wyposażeniu znajdziemy duży, 700-mililitrowy kielich blendera, komplet noży tnących, dwie pary mieszadeł przeznaczonych do miksowania i wyrabiania ciasta, końcówkę blendującą, a także półtoralitrowy kubek z miarką i pokrywką.Homekraft - blender Sunt Simple (7)

Całkowita moc silnika tego wydajnego i wielofunkcyjnego urządzenia wynosi 600 W. Moc szczytowa osiąga nawet 1000 W. Produkt prezentuje się stylowo i nowocześnie i z pewnością wkomponuje się w każdego rodzaju wykończenie wnętrza kuchennego. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, dlatego może być przechowywane na zewnątrz i nie będzie zajmowało zbyt wiele miejsca.

Wielofunkcyjny blender kuchenny Homekraft Sunt Simple można zakupić już od 103 zł.

Źródło: Homekraft, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.