Homeshine: imprezowy głośnik bezprzewodowy

Marek Cekaw
Homeshine: imprezowy głośnik bezprzewodowy

Firma Homeshine opracowała imprezowy głośnik bezprzewodowy, który idealnie nada się na zbliżające się Halloween. Został bowiem wykonany w kształcie czaszki rzeczywistych rozmiarów.

0

Poszczególne modele głośników zazwyczaj mają stylistykę zbliżoną do siebie, ale czasem pojawia się producent, który wyłamuje się ze schematów i puszcza wodzę fantazji. Taką firmą jest Homeshine, która oferuje głośnik o kształcie przypominającym ludzką czaszkę rzeczywistych rozmiarów.

Homeshine1

Produkt o wymiarach 16,5 x 19 x 13 cm i masie 0,77 kg, został wyposażony w pojedynczy przetwornik o średnicy 50 mm i mocy 5W. Może się to wydać niewiele, ale w zupełności wystarczy by nagłośnić pomieszczenie średniej wielkości. Dodatkowym atutem produktu są podświetlane oczodoły, wyposażone w diody LED, które dają bardzo ciekawy efekt.

Homeshine2

Głośnik dysponuje technologią Bluetooth 4.0 i może służyć do odtwarzania muzyki oraz słuchania audiobooków. Diody LED są przy tym na tyle jasne, że sprzęt może z powodzeniem pełnić funkcję nocnej lampki. A wbudowana bateria o pojemności 1200 mAh wystarczy na 24 godziny korzystania z takiej lampki lub 6 godzin słuchania muzyki.

Głośnik oferowany jest w cenie 45,95 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.