Hoover Ultra Vortex: odkurzacz do tapicerki

Jakub Kornacki
Hoover Ultra Vortex: odkurzacz do tapicerki

Hoover Ultra Vortex to miniaturowy odkurzacz, który został stworzony do czyszczenia wszelkiego rodzaju tapicerki. Produkt niweluje rozprzestrzenianie się alergenów i roztoczy.

0

Hoover Ultra Vortex eliminuje wszelkiego rodzaju roztocze i alergeny, które przyczyniają się do problemów roztoczy. Powszechnie wiadomo, że tego typu drobnoustroje najczęściej kumulują się w poduszkach, sofach, pościelach, materacach i sierści zwierząt. Hoover Ultra Vortex to idealne rozwiązanie przeznaczone do odkurzania mebli tapicerowanych. Produkt z pewnością spełni oczekiwania alergików oraz właścicieli zwierząt domowych.HOOVER Vortex do materacy 2 (1)

W swojej pracy Hoover Ultra Vortex wykorzystuje lampę UV-C. Wytwarza ona promieniowanie, które skutecznie eliminuje komórki drobnoustrojów. Ponadto odkurzacz  zapewnia wysoką wydajność oddzielania kurzu i oferuje dużą moc odpylania oraz małą częstotliwość konserwacji. Opróżnianie pojemnika na kurz nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Dla zapewnienia maksymalnej higieny, zbiornik można opróżnić bez jakiegokolwiek kontaktu z dłońmi.

Hoover Ultra Vortex oferuje trzy programy głębokiego oczyszczania:

  • tryb odpylania charakteryzuje się dużą mocą, która ostrożnie usuwa kurz i brud z najgłębszych warstw materiału oraz delikatnych powierzchni,
  • tryb trzepania sprawia, że turboszczotka obraca się aż 4200 razy na minutę, dociera głęboko do włókien i usuwa alergeny i roztocza,
  • tryb lampy UV-C sprawia, że usuwanych jest 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy.

Szeroki wybór odkurzaczy marki Hoover można znaleźć tutaj.

Źródło: Hoover, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.