Hoover Xarion Pro: odkurzacz dla alergików

Jakub Kornacki
Hoover Xarion Pro: odkurzacz dla alergików

Hoover Xarion Pro jest profesjonalnym odkurzaczem, który został wyposażony w specjalną technologię Airvolution. Jej działanie może okazać się bardzo przydatne dla alergików oraz posiadaczy zwierząt.

0

Wykorzystana w Hoover Xarion Pro technologia multi-cyklonowa Airvolution odpowiada za maksymalną separację kurzu. Siła odśrodkowa jest w stanie skutecznie oddzielić nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu użytkownicy są w stanie uzyskać zadowalające efekty odkurzania bez konieczności częstego czyszczenia pojemnika. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać bardzo dobre wyniki odkurzania przy niskim zużyciu energii i gwarancji czystego powietrza.

90-XP81_XP15011 main image with nozzle ok-L-51324-M

Nowy odkurzacz wyposażono w podwójny filtr HEPA, który odpowiada za maksymalną wydajność oraz dobre rezultaty sprzątania. Przepływ strumienia powietrza odpowiada za dokładną filtrację, a to z kolei przekłada się na czyste powietrze w całym domu. Jak podkreśla producent, system podwójnego filtra HEPA jest w stanie wyeliminować nawet do 99,98% najmniejszych cząsteczek kurzu i alergenów znajdujących się w wypuszczanym przez sprzęt powietrzu.90-XP81_XP15011 main image no hose-L-51317-M

W Hoover Xarion Pro zastosowano system łatwego opróżniania pojemnika na kurz. Jest on wyjątkowo higieniczny. Wystarczy jedynie przycisnąć jeden przycisk, by pozbyć się kurzu z pojemnika. Warto również zwrócić uwagę na cichą pracę urządzenia, która oscyluje w granicach 64 dB. 

Odkurzacz Hoover Xarion Pro wyceniono na 579 zł.

Źródło: Hoover, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.