Innogy Polska i Danfoss Poland obniżą koszty ogrzewania domu

Marek Cekaw
Innogy Polska i Danfoss Poland obniżą koszty ogrzewania domu

Firmy innogy Polska i Danfoss Poland wprowadzają na polski rynek system inteligentnego ogrzewania. Technologia inteligentnych termostatów Danfoss Eco oraz Danfoss Link, pozwoli nam zaoszczędzić niemałe pieniądze na kosztach ogrzewania mieszkania lub domu.

0

Zima to okres, w którym nasze mieszkania muszą być ogrzewane. Problem w tym, że koszty ogrzewania są coraz wyższe, więc szukamy wszelkich sposobów na oszczędności. Jedną z alternatyw oferują nam firmy innogy Polska i Danfoss Poland, które wprowadzają do sprzedaży inteligentne termostaty Danfoss Eco oraz Danfoss Link.

Od 1 grudnia Klienci indywidualni innogy mogą korzystać z oferty najmu inteligentnych termostatów na grzejniki, które dzięki ich efektywnemu wykorzystaniu, pozwalają zmniejszenie zużycia energii nawet o 30 proc.

innogy Polska Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link 1

Koszt najmu Inteligentnego Ogrzewania zaczyna się już od 4,90 zł miesięcznie, a klienci mogą w ramach umowy korzystać z elektronicznych termostatów grzejnikowych Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Eco oraz systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link, składającego się z centrali sterującej i inteligentnych termostatów grzejnikowych.

Urządzenia te współpracują z aplikacją mobilną Danfoss Link, umożliwiając użytkownikom zdalną regulację temperatury w domu według indywidualnych potrzeb.

Inteligentne Ogrzewanie zapewnia nie tylko wysoki komfort cieplny, ale również istotne oszczędności energii. Wystarczy obniżyć temperaturę o 1 st. C, aby zaoszczędzić około 6 proc., a tym samym obniżyć rachunki.

innogy Polska Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link 2

Oferta Inteligentne Ogrzewanie, umożliwiająca najem termostatów grzejnikowych, dostępna jest dla Klientów innogy Polska od 1 grudnia. Koszt wynajmu głowic termostatycznych uzależniony jest od długości podpisania umowy wybranego rozwiązania i liczby wynajmowanych głowic. W przypadku Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Eco cena najmu waha się od 4,90 zł do 8,90 zł za miesiąc. Wynajem zestawu Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link to koszt 46,90 zł miesięcznie.

Więcej informacji o ofercie produktowej dostępnych jest na stronie www.innogy.pl.

Źródło: Innogy.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.