Inteligentna lampa Xiaomi

Marek Cekaw
Inteligentna lampa Xiaomi

Firma Xiaomi ma bardzo szeroki asortyment produktów, a znajdziemy w nim również lampy. Jednym z produktów należących do tej kategorii jest inteligentna lampa LED, wyposażona w kilka przydatnych funkcji.

0

Jak widać na załączonych obrazkach, wzornictwo nowego produktu chińskiej firmy jest bardzo minimalistyczna. Lampa w białym kolorze na niezwykle prostą konstrukcję, składającą się z dwóch połączonych ze sobą elementów.

Xiaomi1

Proste wzornictwo nie oznacza jednak małej funkcjonalności. Wręcz przeciwnie, w przypadku tego produktu jest ona szczególnie duża. Lampa wyposażona została w diody LED o regulowanej temperaturze barwy światła, którą można ustawić w zakresie od 2700 do 6500 K. Możliwe jest także płynne regulowanie jasności, dzięki wbudowanemu ściemniaczowi, natomiast żywotność wbudowanych diod wynosi 25 tys. godzin. Producent wyposażył ją także cztery zaprogramowane ustawienia, które można dobrać do określonych potrzeb, takich jak czytanie, odrabianie lekcji, czy też praca przy komputerze. Dysponuje również funkcją eliminującą migotanie światła, które może powodować zmęczenie oczu.

Xiaomi2

To nie wszystkie możliwości tego produktu. Lampa ma ponadto wbudowane WiFi i może bezprzewodowo łączyć się z naszą domową siecią. Wówczas dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, możliwe jest kontrolowanie jej pracy zdalnie.

Lampa Xiaomi oferowana jest w cenie 75,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane