Inteligentne gniazdko z cyfrowym asystentem

Marek Cekaw
Inteligentne gniazdko z cyfrowym asystentem

Producenci sprzętu z kategorii Internetu Rzeczy zaczynają wprowadzać do sprzedaży coraz więcej urządzeń, pozwalających niewielkim kosztem uzyskać inteligentne funkcje. Jednym z nich jest Adorable, który opracował inteligentne gniazdko.

0

Wiele osób chciałoby posiadać w domu inteligentny ekspres do kawy, który dzięki bezprzewodowej łączności może po powrocie z pracy przywitać nas aromatycznym napojem. Wymiana na nowy całkiem dobrego ekspresu, by uzyskać te funkcje nie ma jednak sensu, dlatego coraz większą popularnością cieszą się inteligentne gniazdka.

WIFI Smart Wall Outlet1

Jeden z takich produktów ma w ofercie firma Adorable. Jest to nowoczesne gniazdko o wymiarach 120 x 70 x 44 mm, wyposażone w moduł WiFi oraz wsparcie dla cyfrowych asystentów Amazon Alexa i Google Assistent. Produkt ma wbudowane dwa gniazdka i może łączyć się z naszą domową siecią, pozwalając zdalnie kontrolować podłączone do niego urządzenia. Przy pomocy aplikacji na smartfona możemy włączać je lub wyłączać, programować harmonogram pracy itp. Dzięki asystentom, podłączone do gniazdka urządzenia możemy obsługiwać także za pomocą komend głosowych, co znacznie podnosi wygodę obsługi.

WIFI Smart Wall Outlet2

Gniazdko oferowane jest w cenie 27 dolarów i można je dostać w internetowych sklepach.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.