Inteligentne żarówki GE z nowymi funkcjami

Marek Cekaw
Inteligentne żarówki GE z nowymi funkcjami

Firma GE rozszerza funkcjonalność swych inteligentnych żarówek z rodziny C by GE Lighting. Produkty zostały wzbogacone o nowy mostek, który umożliwia ich współpracę z cyfrowymi asystentami Google Assistant oraz Amazon Alexa.

0

Już wkrótce, trudno będzie sobie wyobrazić funkcjonowanie inteligentnego domu bez wsparcia cyfrowych asystentów. Coraz więcej produktów z kategorii Internetu Rzeczy, współpracuje bowiem z takimi narzędziami, oferując w ten sposób znacznie większą funkcjonalność.

Kolejną firmą, która postawiła na cyfrowych pomocników jest GE, która dodała głosowe sterowanie do inteligentnych żarówek z rodziny C by GE Lighting. Firma stworzyła specjalny mostek o nazwie C-Reach, który pozwala żarówkom współpracować z Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Nowe wyposażenie współpracuje m.in. z żarówkami C-Sleep przeznaczonym do sypialni i oferującymi różne typy światła, które wspomagają produkcję melatoniny. Żarówki o mocy 60 W z oprawką A19, mogą być teraz kontrolowane poprzez komendy głosowe. To samo dotyczy również żarówek C-Life. Przy pomocy asystenta, użytkownik może je włączać lub wyłączać, a także programować harmonogram działania.

Aby skorzystać z głosowej obsługi żarówek, należy posiadać mostek C-Reach. Jest on sprzedawany w zestawie, przy czym najtańszy komplet z dwoma żarówkami C-Life, kosztuje 64,99 dolarów. Zestaw z żarówkami C-Sleep, oferowany jest w cenie 84,99 dolarów.

connected bulbs1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.