JBL Bar Studio: elegancka listwa głośnikowa

Jakub Kornacki
JBL Bar Studio: elegancka listwa głośnikowa

JBL Bar Studio jest dwukanałową listwą głośnikową, która prezentuje się bardzo elegancko. Urządzenie zostało wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth.

0

Popularność listw głośnikowych, których głównym zadaniem jest wzmocnienie brzmienia nowoczesnych odbiorników telewizyjnych stale rośnie. JBL Bar Studio to najnowsze dziecko wprost ze stajni jednego z najpopularniejszych producentów systemów muzycznych na świecie. Kompaktowe i smukłe urządzenie z łatwością wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia, a swoim brzmieniem zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.JBL Bar Studio_4

Wewnątrz eleganckiej listwy głośnikowej znajdują się dwa dwucalowe głośniki niskotonowe, a także dwa 1,5-calowe głośniki wysokotonowe. Maksymalna moc urządzenia wynosi 30 W. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 60 do 20 000 Hz. 

JBL Bar Studio_9

JBL Bar Studio współpracuje z nowoczesnymi odbiornikami telewizyjnymi przy użyciu złącza HDMI (ARC). Listwa głośnikowa może nawiązać bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth. Producent podkreśla, że przy użyciu nowego soudbara istnieje możliwość uzyskania dźwięku przestrzennego, który wypełni pomieszczenie prawdziwym kinowym brzmieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą soundbarów marki JBL.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.