JBL Boombox: mocny głośnik przenośny

Marek Cekaw
JBL Boombox: mocny głośnik przenośny

Firma JBL wprowadza do sprzedaży nowy model głośnika przenośnego. Produkt nazywa się Boombox i przeznaczony jest do nagłaśniania imprez na świeżym powietrzu, organizowanych dla dużej liczby znajomych.

0

Większość głośników przenośnych dostępnych w sprzedaży, to produkty stosunkowo małe, które łatwo schować do kieszeni. Przeznaczone są bowiem do słuchania muzyki przez jedną lub dwie osoby.

Jeśli jednak chcemy zorganizować imprezę dla większej grupy przyjaciół i to najlepiej poza domem, powinniśmy sięgnąć po głośnik JBL Boombox. Nowy produkt znanej firmy, to głośnik słusznych rozmiarów, który waży aż 5 kg, więc raczej nie zabierzemy go ze sobą na pieszą wycieczkę lub rowerową przejażdżkę.

Masa głośnika wynika głównie z zastosowania czterech aktywnych przetworników oraz dwóch basowych radiatorów, które dbają o dobrej jakości dźwięk. Sporo waży również 20 000 mAh bateria, która według producenta zasili głośnik przez maksymalnie 24 godziny działania.

Sprzęt jest naturalnie odporny na wodę, a więc może pracować w deszczu, a zalanie go napojem, nie będzie problemem. Wyposażono go także w tryby działania przeznaczone do domu oraz wolnej przestrzeni. Co ciekawe, dzięki technologii Connect+ można go połączyć z maksymalnie setką innych głośników i będzie emitować zsynchronizowany z resztą dźwięk.

JBL Boombox pojawi się w sprzedaży w przyszłym miesiącu i będzie kosztował 400 funtów.

JBL Boombox1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.