JBL Duet: stylowe słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
JBL Duet: stylowe słuchawki bezprzewodowe

Marka JBL wzbogaca ofertę słuchawek bezprzewodowych. Całkiem niedawno do sprzedaży trafił model E55BT. Teraz producent zaprezentował bardziej elegancki sprzęt JBL Duet, który również pozbawiony jest kabla.

0

Bezprzewodowe słuchawki mają wprawdzie pewne ograniczenia funkcjonalności, związane z koniecznością częstego ładowania baterii. Ale zapewniają swobodę, którą wiele osób bardzo docenia. Tego typu sprzęt jest chętnie kupowany, więc producenci wprowadzają do sklepów kolejne modele.

Jednym z najnowszych jest JBL Duet. Są to słuchawki o bardzo stylowym wzornictwie i niewielkiej masie wynoszącej jedynie 183,3 gram.

JBL Duet 1

Producent skupił się przede wszystkim na ich stylistyce, która jest dość minimalistyczna. Ale mimo to sprzęt prezentuje się bardzo elegancko, wzbogacony o delikatne akcenty z aluminium. Muszle słuchawek obszyto wysokiej jakości skórą, która znalazła się również na miękkiej opasce, zapewniającej wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania.

Duet dysponuje dwoma przetwornikami o średnich 40 mm, doskonale zestrojonymi, by zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Dzięki technologii Bluetooth, muzyka może być transmitowana z urządzeń mobilnych. Ale jeśli użytkownik ma inne preferencje, to może podłączyć starsze źródło dźwięku, gdyż słuchawki mają także gniazdo 3,5 mm.

JBL Duet 2

Podłączając je przewodem, zyskujemy dodatkowo pilota z mikrofonem. W trybie bezprzewodowym, sterowanie odbywa się poprzez przyciski w jednym z nauszników. Wbudowana bateria zapewnia natomiast do 16 godzin słuchania na jednym ładowaniu.

JBL Duet można kupić na oficjalnej stronie producenta w cenie 149,95 dolarów.

Źródło: Jbl.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.