JBL E65 BT NC: bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

Jakub Kornacki
JBL E65 BT NC: bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

 

JBL E65 BT NC to najnowsze bezprzewodowe słuchawki nauszne, które oferują użytkownikom możliwość odcięcia się od otaczającej rzeczywistości i całkowitego zanurzenia się w dźwiękach ulubionych plików muzycznych.

0

To, co na pierwszy rzut oka zachwyca w przypadku słuchawek JBL E65 BT NC to elegancki design, wysoka jakość wykonania oraz dobre brzmienie, z którego słynie marka. Największym atutem urządzenia jest niewątpliwie system aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC). Warto podkreślić, że system ten działa zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Model nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth.E65BTNC_Hero_Stone_Blue

Konstrukcja słuchawek jest lekka i ergonomiczna. Składany, materiałowy pałąk jest bardzo wygodny. Nausznice dostosowują się do kształtu głowy i uszu użytkownika i zapewniają niczym nie skrępowaną pozycję podczas wielogodzinnego odsłuchu muzycznego. 

Warto zwrócić na wbudowany akumulator o pojemności 610 mAh. Producent zapewnia, że jest on w stanie pracować na najwyższych obrotach przez całą dobę lub przez 15 godzin w przypadku uruchomionego systemu aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych. Pełne ładowanie baterii zajmuje tylko dwie godziny.E65BTNC_Alt_White

Sercem urządzenia są 40-milimetrowe przetworniki akustyczne, które generują czyste, szczegółowe i pozbawione jakichkolwiek zniekształceń brzmienie. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 20 do 20 000 Hz. Oporność urządzenia ustawiono na poziomie 32 omów. 

JBL E65 BT NC wyceniono na 799 zł. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą bezprzewodowych słuchawek marki JBL.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.