JBL Endurance Sprint: wodoodporne słuchawki dla sportowców

Marek Cekaw
JBL Endurance Sprint: wodoodporne słuchawki dla sportowców

Za oknem mamy coraz bardziej letnią pogodę, więc coraz więcej osób zaczyna gubić zdobyte zimą kilogramy podczas jazdy na rowerze, biegania, czy ćwiczeń na siłowni. Oczywiście najlepiej ćwiczyć przy muzyce, dlatego firma JBL wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki dla sportowców, o nazwie Endurance Sprint.

0

Endurance Sprint to model bezprzewodowy i zaprojektowany dla ludzi aktywnych fizycznie, którzy nie stronią od dużego wysiłku. Mają więc specjalną konstrukcję, która owija ucho i dzięki temu solidnie się na nim trzyma, nie wypadając nawet podczas gwałtownych ruchów. Oczywiście słuchawki są przy tym bardzo lekkie, zaś ich obudowa jest wodoodporna, więc są doskonale zabezpieczone przed potem. Dodatkową zaletą są wbudowane magnesy, pozwalające spiąć słuchawki na szyi, gdy akurat nie są używane.

Endurance Sprint1

Endurance Sprint wyposażono w 10 mm dynamiczne przetworniki, zapewniające wysoką jakość dźwięku. Natomiast do sterowania funkcjami służą dotykowe przyciski, które możemy wykorzystać do regulacji głośności lub odebrania połączenia przychodzącego.

Endurance Sprint2

Dużym plusem sprzętu jest pojemna bateria, zapewniająca aż 8 godzin ciągłego słuchania. Przydatna jest również funkcja szybkiego ładowania, dzięki której po 10 minutach podłączonych do ładowarki, uzyskujemy energię na dalszą godzinę pracy.

Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych i kosztują 49,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.