JBL Everest V110: dokanałowe słuchawki bezprzewodowe

Jakub Kornacki
JBL Everest V110: dokanałowe słuchawki bezprzewodowe

JBL Everest V110 to najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe w ofercie producenta. Zaawansowany technologicznie produkt niebawem pojawi się na rynku.

0

JBL Everest V110 są bezprzewodowymi słuchawkami dokanałowymi oferującymi legendarne brzmienie JBL Pro Audio. Sercem urządzenia są 5,8-milimetrowe przetworniki akustyczne, które są w stanie odtwarzać pliki muzyczne, których pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 10 do 22 000 Hz. JBL_Everest_110_Gunmetal_Hero-1605x1605px

JBL Everest V110 zastosowano wydajny akumulator, którego ładowanie trwa zaledwie 2 godziny. Producent zapewnia, że w pełni naładowana bateria jest w stanie pracować nawet przez 8 godzin. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono wbudowany pilot sterowania oraz mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Nakładki douszne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w jak najlepszym stopniu dostosować się do kształtu ucha użytkownika i zapewnić stabilną pozycję i komfortowe użytkowanie przez wiele godzin. W skład zestawu wchodzą trzy pary nakładek w różnych rozmiarach.JBL_Everest_110_MountainSilver_Back-1605x1605px

JBL Everest V110 nawiązują bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth w wersji 4.1. Słuchawki prezentują się stylowo i nowocześnie. Posiadają metaliczne wykończenie. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i stalowej. Ich cena wynosi 429 zł.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.