JBL GTO Stadium: seria głośników samochodowych

Jakub Kornacki
JBL GTO Stadium: seria głośników samochodowych

Na polskim rynku właśnie pojawiło się sześć modeli głośników samochodowych spod szyldu JBL GTO Stadium. Od teraz wysokiej jakości brzmienie audio będzie mogło zawitać praktycznie w każdym aucie.

0

Wszystkie nowe głośniki samochodowe wchodzące w skład serii JBL GTO Stadium charakteryzuje wysoka wydajność z niską, 2-omową impedancją cewki. W ten sposób wyodrębnienia każdego wata ze wzmacniacza i osiągnięcia maksymalnej mocy szczytowej. Oprócz tego niska impedancja pomaga również skompensować nadmiarową rezystancję fabrycznego przewodu głośnikowego.

Stadium GTO600C Component System

W serii głośników samochodowych JBL GTO Stadium zastosowano specjalnie opatentowane niskotonowe membrany stożkowe Plus One z włóknem szklanym oraz gumowym zawieszeniem. W ten sposób głośniki są nawet o 25% lżejsze i sztywniejsze w porównaniu do identycznych rozwiązań konkurencyjnych producentów. Pozwala to na uzyskanie szczegółowego brzmienia o wysokiej efektywności.

Stadium GTO860C Component System

Głośniki samochodowe JBL GTO Stadium wyróżniają się precyzją wykonania. Zastosowanie miękkich kopułkowatych głośników wysokotonowych pozwala na uzyskanie szczegółowego brzmienia nawet podczas odtwarzania muzyki przy maksymalnym poziomie głośności. Z kolei głośnik średniotonowy ze zwrotnicą współpracuje z z głośnikiem niskotonowym i wysokotonowym, integruje się z nimi i tworzy trójdrożny system audio.

Bogatą ofertę głośników samochodowych marki JBL znajdziesz tutaj.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.