JBL Soundgear: muzyka na ramionach

Jakub Kornacki
JBL Soundgear: muzyka na ramionach

JBL Soundgear jest rewolucyjnym głośnikiem bezprzewodowym o ciekawej konstrukcji. Urządzenie można założyć na ramiona. Produkt w żadnym stopniu nie ogranicza ruchów użytkownika.

0

Nowatorska konstrukcja JBL Soundgear sprawia, że urządzenie to jest w stanie stworzyć indywidualną przestrzeń dźwiękową przy jednoczesnym nie odrywaniu użytkownika od świata zewnętrznego. Głośnik w formie opaski zakładanej na szyję wyróżnia się ergonomicznym kształtem oraz miękkim, przyjemnym w dotyku wykończeniu.JBL_Soundgear_Hero-1605x1605px

JBL Soundgear nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth. Producent podkreśla, że w pełni naładowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 800 mAh jest w stanie pracować nawet przez 6 godzin. Całkowity czas ładowania baterii wynosi natomiast 2 godziny.JBL_Soundgear_Back-1605x1605px

W JBL Soundgear zastosowano podwójny mikrofon z funkcją tłumienia echa, który odpowiada za zapewnienie krystalicznie czystych rozmów. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy specjalny nadajnik Bluetooth, przy użyciu którego nowy głośnik może zostać sparowany z dowolnym sygnałem źródłowym, np. z telewizorem.

JBL_Soundgear_patio-1575_RGB

Sercem wysokiej jakości brzmienia w JBL Soundgear są cztery 31-milimetrowe przetworniki z funkcją wzmacniania basów. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 100 do 20 000 Hz. Całkowita moc znamionowa wynosi 2 x 3 W, natomiast oporność urządzenia to 32 Ohmy.

Rewolucyjny JBL Soundgear wyceniono na 949 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą głośników bezprzewodowych marki JBL.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.