JLAB Epic Sport: słuchawki dla sportowców

Marek Cekaw
JLAB Epic Sport: słuchawki dla sportowców

Firma JLAB Audio stworzyła nowy model bezprzewodowych słuchawek dla osób aktywnych. JLAB Epic Sport nie tylko oferuje technologię aptX Bluetooth zapewniającą lepszą jakość dźwięku, ale również ma wydajną baterię zapewniającą do 12 godzin grania.

0

Nowe słuchawki zaprojektowano przede wszystkim dla osób aktywnych, które lubią pracować lub ćwiczyć przy muzyce. Świadczy o tym ich specjalna konstrukcja z haczykami zapobiegającymi wypadaniu słuchawek z uszu podczas dynamicznego ruchu.

Są przy tym bardzo lekkie i wykonane z wytrzymałego materiału, zaś kilka rodzajów końcówek pozwala dopasować sprzęt do każdego użytkownika. Oczywiście producent zadbał też o odporność na wilgoć, więc można je używać nawet podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych bez obawy, że zostaną uszkodzone przez spływający po głowie pot.

JLAB Epic Sport 1

W każdej ze słuchawek znajdują się 8 mm przetworniki z technologią aptX, zapewniającą czysty i dobrze zbalansowany dźwięk. Słuchawki mają dodatkowo trzy tryby pracy: Signature, Balance oraz Bass Boost, które pozwalają dopasować brzmienie do preferencji użytkownika. Na ich wyposażeniu znajduje się także mikrofon umożliwiający odbieranie połączeń, zaś bardzo pojemna bateria zapewnia do 12 godzin użytkowania na jednym jej ładowaniu.

JLAB Epic Sport 2

JLAB Epic Sport oferowane są w cenie 100 dolarów. Nabywca dostaje w komplecie kilka rodzajów silikonowych końcówek oraz twarde etui podróżne.

JLAB Epic Sport 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.