Jabees Firefly: tania alternatywa dla słuchawek AirPods

Marek Cekaw
Jabees Firefly: tania alternatywa dla słuchawek AirPods

Dobrych słuchawek bezprzewodowych wcale nie musimy szukać tylko pośród znanych marek. Mniej znani producenci czasem także mają w swej ofercie coś ciekawego. Przykładem są bezprzewodowe słuchawki Firefly firmy Jabees, które mogą stanowić tanią alternatywę dla AirPodsów.

0

Firefly to słuchawki w pełni bezprzewodowe, a więc nie są połączone ze sobą przewodem. Każda słuchawka jest całkowicie niezależna, więc użytkownik może nosić je obie lub tylko jedną z nich.

Sprzęt jest naturalnie wodoodporny (norma IPX5), a więc jest idealny dla osób, które lubią ćwiczyć przy muzyce. Wydzielany przez ciało pot, nie uszkodzi więc delikatnej elektroniki, podobnie jak deszcz, który zaczął padać gdy biegaliśmy lub jeździliśmy na rowerze. Dodatkową zaletą jest również możliwość słyszenia hałasów otoczenia. Słuchawki nie blokują więc wszystkich dźwięków, co znacznie poprawia bezpieczeństwo użytkownika, np., podczas jazdy na rowerze, umożliwiając słyszenie nadjeżdżających samochodów.

Firefly1

Kolejną ważną cechą słuchawek jest system szybkiego ładowania. Wystarczy tylko na 10 minut podłączyć je do ładowarki i uzyskujemy energię na 2 godziny działania. Gdy są w pełni naładowane, będą pracować przez 4 godziny. A jeśli dodamy do tego powerbank wbudowany w etui, uzyskujemy maksymalnie 16 godzin działania.

Firefly2

Firefly mają też intuicyjne sterowanie i współpracują z głosowymi asystentami. Sprzęt dostępny jest na Kickstarterze w cenie 69 dolarów.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.