KUVRD - uniwersalna osłona obiektywu

Marek Cekaw
KUVRD - uniwersalna osłona obiektywu

Każdy fotograf wie, że osłona obiektywu, to element który gubi się niezwykle szybko. Na szczęście specjaliści z firmy KUVRD opracowali uniwersalną osłonę, która jest dużo tańsza i łatwo ją zastąpić.

0

Aparat fotograficzny to zasadniczo zwarte urządzenie, jednakże aby robić nimi zdjęcia, należy wcześniej zdjąć osłonę obiektywu. I to właśnie to akcesorium stanowi poważny problem, gdyż jest małe, lekkie i bardzo często się gubi. Znalezienie firmowej osłony w zastępstwie jest trudne i kosztowne, dlatego specjaliści z firmy KUVRD, postanowili użytkownikom pomóc.

KUVRD1

Stworzyli więc uniwersalną osłonę obiektywu, która pasuje praktycznie do każdego modelu, bez względu na kształt i rozmiar. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie od firmowych produktów, gdyż różne soczewki mają inne osłony. Mimo pełnej uniwersalności, nowe osłony zaprojektowano w taki sposób, by w pełni chroniły szkła naszego obiektywu. Chronią je nie tylko przed zarysowaniami, ale też przed wodą, brudem oraz wstrząsami.

KUVRD2

Więcej szczegółów na temat produktu, znajdziecie na stronie Kickstartera. Można go tam również zamówić w cenie 30 dolarów za sztukę.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.