Klipsch Heritage: głośniki z Google Assistant

Marek Cekaw
Klipsch Heritage: głośniki z Google Assistant

Tegoroczne targi elektroniki użytkowej stoją pod znakiem cyfrowych asystentów. Wiele firm zaimplementowało je do swego sprzętu, a wśród nich znalazło się również przedsiębiorstwo Klipsch, które głośniki z rodziny Heritage wyposażyło w Google Assistant.

0

Firma pokazała w Las Vegas dwa zupełnie nowe głośniki bezprzewodowe, należące do rodziny Klipsch Heritage. Są to modele The One oraz The Three, oba oferujące ciekawe wzornictwo oraz funkcjonalność.

Oba produkty charakteryzują się stylem retro, podkreślanym przez drewniane obudowy oraz pokrętła i przełączniki wykonane z miedzi. Na ich pokładzie znajduje się także Google Assistant, który zapewnia sprzętowi pełną funkcjonalność cyfrowego pomocnika, czyli m.in., głosowe sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz wyszukiwanie informacji w sieci. Produkt ma także wbudowanego Chromecasta oraz Bluetooth, więc komunikuje się z zewnętrznymi urządzeniami.

Klipsch

W każdym sprzęcie znajdują się głośniki w konfiguracji 2.1, przy czym w modelu The One mają one moc 30 W, natomiast w The Three dwukrotnie większą.

The Three pojawi się w sprzedaży pod koniec bieżącego roku i będzie kosztował 499 dolarów. Na głośnik The One trzeba jednak będzie poczekać aż do 2019 roku. Model ten wyceniono na 349 dolarów.

Klipsch2

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.