Klove: inteligentne pokrętła do kuchenki

Marek Cekaw
Klove: inteligentne pokrętła do kuchenki

Inteligentny sprzęt AGD wciąż jest bardzo drogi, więc nie każdego stać na jego zakup. Na szczęście istnieją urządzenia takie jak Klove, które niskim nakładem środków, zmieni nam zwykłą kuchenkę w jej inteligentną wersję.

0

Klove to nowoczesne pokrętła, zaprojektowane do kuchenek elektrycznych oraz gazowych, które znacznie podnoszą ich funkcjonalność. Urządzenia wyposażone są w technologię Bluetooth, dzięki której mogą komunikować się bezprzewodowo z naszym smartfonem.

Gdy aktywujemy palnik sprzężony z Klove, automatycznie otwiera się dedykowana aplikacja, która oferuje nam wiele funkcji. Nie tylko przesyła powiadomienia informujące o konieczności wyłączenia kuchenki, ale też pozwala monitorować oraz regulować temperaturę gotowania. Ma też timer, dzięki któremu będziemy dokładnie kontrolować czas przygotowywania potrawy.

Pokrętła mogą być także kontrolowane przy pomocy cyfrowych asystentów, takich jak Amazon Alexa oraz Google Home, zaś wymienna bateria zasilająca urządzenie, wystarczy na około 30 miesięcy użytkowania.

Klove jest już dostępne w sprzedaży w cenie 29 dolarów za sztukę. Więcej informacji na temat produktu, uzyskacie na stronie Indiegogo, gdzie można też składać zamówienia.

Klove smart stove1

Klove smart stove2

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.