Knife Glider - kuchenny ochraniacz palców

Marek Cekaw
Knife Glider - kuchenny ochraniacz palców

Praca w kuchni może być niebezpieczna, gdyż wystarczy chwila nieuwagi i nasze palce będą wymagać szycia przez chirurga. Istnieją jednak urządzenia, które mogą nas ochronić, a ich producentem jest Knife Glider.

0

Przyrządzanie posiłków może być czasem niebezpieczne dla zdrowia. Szczególnym zagrożeniem jest siekanie różnego rodzaju produktów, podczas którego ostrze noża pracuje niebezpiecznie blisko naszych palców. Wystarczy, że się przypadkiem ześlizgnie i trzeba jechać na ostry dyżur.

Knife Glider 1

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już problemem, gdyż na rynku jest spory wybór produktów, które będą chronić nasze palce. Jednym z ich producentów jest Knife Glider, który oferuje zestaw do krajania warzyw oraz mięsa. Jest to specjalna plastikowa osłona, wbijana w pomidora, paprykę lub cokolwiek innego, co chcemy pokrajać. Utrzymuje warzywo na miejscu, pozwalając pokrajać je na cienkie plasterki. Jednocześnie chroni naszą dłoń panelem z grubego plastiku.

Knife Glider 2

W komplecie otrzymamy także podobne urządzenia do obierania ziemniaków oraz krajania np. kurczaka.

Knife Glider 3

Zestaw oferowany jest w cenie 27 dolarów i może być przydatny dla każdego, kto nie czuje się pewnie z nożem w dłoni, podczas siekania owoców lub warzyw.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.