Kohersen: robot kuchenny z technologią indukcji

Jakub Kornacki
Kohersen: robot kuchenny z technologią indukcji

Wielofunkcyjny robot kuchenny z technologią indukcji Kohersen jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na jedzeniu zdrowych, smacznych, a przede wszystkim błyskawicznie przygotowanych posiłków w domowym zaciszu.

0

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kohersen z technologią indukcji stwarza możliwość bardzo szybkiego przygotowania różnorodnych posiłków z nieprzetworzonych i świeżych produktów, dzięki czemu stanowi idealną alternatywę dla niezbyt zdrowych dań obiadowych typu fast-food. Wysokiej jakości urządzenie poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem i jest w stanie przygotować naprawdę różnorakie posiłki.kg1Działanie robota opiera się na kilku zaawansowanych technologiach. Pierwszym z nich niewątpliwie jest system indukcji, którego działanie odpowiada za szybkie i ekonomiczne gotowanie potraw. Oprócz niej można skorzystać z ciekawej funkcji podsmażania gotowych już dań. Inteligentna funkcja samoczyszczenia naczynia głównego ułatwia proces utrzymania urządzenia w czystości, z kolei samoostrzące się noże nie powinny nigdy zawieźć użytkownika podczas szatkowania wybranych produktów spożywczych. Warto wspomnieć o zastosowaniu przez inżynierów ciekawej konstrukcji modułu, która stwarza możliwość gotowania na parze.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kohersen jest w stanie zastąpić działanie wielu kuchennych urządzeń. Urządzenie stwarza możliwość gotowania, gotowania na parze, podsmażania, wyrabiania ciast, mielenia, proszkowania i ścierania, rozdrabniania, rozcierania i szatkowania, a także emulgowania (np. majonezu) oraz ubijania. Model prezentuje się stylowo i nowocześnie, z pewnością łatwo wkomponuje się do różnego rodzaju wykończenia wnętrza kuchennego.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją indukcji Kohersen jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 3999 zł.

Źródło: Kohersen, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.