Kolejna aktualizacja map AutoMapa i Targeo.pl

Jakub Kornacki
Kolejna aktualizacja map AutoMapa i Targeo.pl

W tym roku już po raz szósty producenci najpopularniejszej nawigacji samochodowej AutoMapa postanowili zaktualizować swoją bazę danych. Nowościami są nowe trasy i obwodnice, które otrzymają prawa miejskie na początku przyszłego roku. 

3

Najnowsze mapy zostały opracowane na początku tego miesiąca przez Geosystems. Stanowią one zarys aktualnej sytuacji drogowej w Polsce, ale i nie tylko. Zaktualizowano również trasy w 44 krajach Europy. Podczas wprowadzania najnowszych zmian producenci wzięli także pod uwagę opinie użytkowników serwisu Targeo.pl.

Wraz z początkiem 2014 roku na mapie Polski pojawi się pięć nowych miast. Ich szczegółowy plan został już wprowadzony do systemu nawigacyjnego AutoMapa. Udoskonalono także trójwymiarową wizję niektórych budynków i obiektów, a także wprowadzono obraz wielu nowych miast.

tg1

Najnowsza aktualizacja zawiera także udoskonalony obraz 44 krajów Europy, który opracowała firma HERE (d. NAVTEQ). Warto zaznaczyć, że wszelkie zmiany zostały również wprowadzone w serwisie internetowym Targeo.pl. 

"Szóstą tegoroczną aktualizację map udostępniamy jeszcze przed świętami. Tak, aby wszyscy użytkownicy AutoMapy mogli bezpiecznie i bez korków dojechać do swoich bliskich." - stwierdził Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

token ring10

Co to za ściema. na http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174
jest wersja AutoMapa Polska 6.14a 1310a z listopada

krzysztof.roleder00

Zostało 4 dni do aktualizacji zapomniał dopisać P. Jakub Kornacki

rbadach00

Ciekawe, trasy i obwodnice mogą otrzymać prawa miejskie ?

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.