Kompaktowy aparat fotograficzny Panasonic LUMIX TZ60

Jakub Kornacki
Kompaktowy aparat fotograficzny Panasonic LUMIX TZ60

Niebawem w sprzedaży pojawi się nowy model aparatu fotograficznego z rodziny LUMIX. Panasonic TZ60 został wyposażony w zaawansowany wizjer Live View Finder, 30-krotny zoom optyczny oraz szereg innowacyjnych funkcji fotograficznych.

0

Urządzenie zostało wyposażone w szerokokątny obiektyw LEICA oraz przetwornik obrazu MOS o wysokiej rozdzielczości 18,1-megapiksela. To w połączeniu z autofokusem Light Speed ma zapewniać dobrej jakości zdjęcia oraz nagrania wideo. Aparatowi niestraszne niekorzystne warunki pogodowe czy oświetleniowe. Model oferuje użytkownikowi szereg innowacyjnych funkcji do pracy oraz regulacji manualnej, za pomocą których może wykonywać przeróżne fotografie. Można skorzystać z wielu efektów, trybów kreatywnych, a także pokrętła ręcznej regulacji przysłony do kadrowania.

yb1Urządzenie zostało wyposażone w 24-milimetrowy obiektyw o szerokim kącie widzenia. Inteligentny, 30-krotny zoom pozwala na 60-krotne przybliżenie, dzięki czemu można zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły fotografii. Za szybkie uruchamianie aparatu oraz jego błyskawiczną pracę odpowiada zaawansowany autofokus Light Speed, który pozwala na wykonywanie zdjęć w trybie seryjnym z prędkością 10 klatek na sekundę. Nowo opracowany procesor obrazu Venus Engine został wyposażony w funkcję redukcji szumów NR, który zapewnia dobrej jakości efekty nawet przy słabym oświetleniu. Istnieje możliwość bezprzewodowego połączenia Wi-Fi oraz NFC.

Cena oraz dostępność najnowszego aparatu fotograficznego Panasonic LUMIX TZ60 jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Panasonic, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane